Adım Atarak Para Kazanma

Adım Atarak Para Kazanma

Yürüyerek para kazanma imkanı sunan uygulamalar sayesinde hem spor yapıp hem cebinizi doldurabilirsiniz. Özellikle son yıllarda yabancı sitelerde ve mobil uygulamalarda bu tür uygulamalar popülerlik kazandı. Yürüyerek para kazandıran uygulamalar sağlıklı kalmak için sık sık yürüyüş yapanlar için idealdir. Yurt dışı merkezli popüler uygulamaları akıllı telefona indirip adım atarak para kazanma imkanı bulabilirsiniz. Bu yazımızda spor yaparken bir yandan para kazandıran en popüler uygulama ve web sitelerini bulabilirsiniz.

Bit yürüyüşü 

Bitwalking uygulaması son dönemde yürüyerek para kazandıran mobil uygulamaların başında geliyor. Dünya çapında bu alanda en çok indirilen uygulamalardan biridir. Yürüyüş yapanların veya işe, okula yürüyerek gidenlerin tercih ettiği bu uygulama son derece kullanışlıdır. Web sitesi de bulunan Bitwalking yürüyüş yapanlara para kazandırmaya devam ediyor. Bit adı verilen sanal para birimi ile ödeme yapan bu uygulamada 10 bin adım yürümeyle 1 dolar kazanmak mümkün. 

FİRMA PLATFORMU

WinWalk 

WinWalk uygulaması adından da anlaşılacağı üzere yürüyerek kazandıran bir sisteme sahiptir. Sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyenlerin akıllı telefonunda mutlaka bulunması gereken uygulamalardandır. Sadece kendinizin değil çocuklarınızın, anne babanızın veya arkadaşlarınızın da bu uygulamadan para kazanması mümkündür. WinWalk sayesinde sağlıklı yaşama odaklanırken aynı zamanda para kazanmanız çok daha kolaydır.

Eşofman altı 

Sweatcoin uygulaması yürüyerek sanal para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Son yıllarda popüler olan adım atarak para kazandırma uygulamalarından biridir. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde her yaştan kişinin zorlanmadan kullanıp para kazanabileceği bir yapıdadır. Sweatcoin sayesinde he bin adımda 1 adet coin kazanırsınız. Bu coin güncel kurdan hesaplandığında 0.2 TL ediyor. Bu uygulamayla yürüyerek ne kadar çok coin biriktirirseniz o kadar kısa sürede para çekimi yapabilirsiniz.

Kanıt 

Evidation uygulaması da adım atarak para kazanmanızı sağlayan sisteme sahiptir. Evidation uygulaması yurt dışı merkezli olmasına rağmen pek çok dilde kullanıma açıktır. Yakında Türkçe dil desteği ile yayınlanması beklenen güncelleme sonrası yerli kullanıcıların sayısında bir artış olması beklenmektedir. Sağlıklı ve hareketli bir yaşam hedefleyenlerin tercihi Evidation uygulamasını ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz. Bu uygulamada sisteme kayıt olup yürüyerek para kazanmak çok basittir. Evidation düzenli adım atan kullanıcılarına dolar bazında ödeme yapıyor.

Adım Para 

Adım Para uygulaması yürüyerek para kazanmak isteyenlere yönelik geliştirilen bir uygulamadır. Türkiye’de üretilen buy sistemin bazı avantajları ve dezavantajları vardır. Üstte bahsedilen diğer mobil uygulamalar arasında kullanıcılara daha az miktarda ödeme yaptığı için geri planda kalmıştır. Ancak referans sistemi sayesinde güzel paralar elde etme imkanı sunduğu için giderek popülerleşiyor. Adım Para uygulamasında adım atarak para kazanma miktarı bellidir. Son güncelleme ile birlikte bu uygulamaya kayıt olup düzenli spor yapan kişiler ortalama 10 bin adımda 1 lira kazanabilir.

Runtopia

Runtopia uygulaması yürüyerek para kazanma mobil uygulamaları arasında spor severlere büyük fırsatlar sunuyor. Uygulamanın adından da anlaşılacağı üzere sadece adım atarak ve yürüyerek değil koşarak da para kazanılabilir. Sağlıklı gelişim ve sportif bir görünüm için herkesin telefonunda bulunması gereken uygulamalardan biridir. Runtopia diğer yürüyerek para kazanma uygulamalarından farklı bazı sistemlere sahiptir. Örneğin Runtopia kullanıcıları yürüyerek para kazanırken ödemelerini kripto para cinsinden alabilir. Günümüzde kripto paralar biraz gözden düşmüş olsa da adım atarak para kazanarak bunları biriktirebilir ve değerli olduğunda TL’ye çevirebilirsiniz.

İyimserlik

Optimity uygulaması adım atarak para kazanmak isteyenlere büyük kolaylıklar sunuyor. Sağlıklı yaşamı destekleyen bu uygulamada temel amaç kullanıcının düzenli olarak yürüyüş yapmasıdır. Sadece birkaç günle değil haftanın en az 5 gününde yürüyüş planı oluşturur ve bunun karşılığında kullanıcıya ödeme yapar. İçindeki farklı seçenekler sayesinde farklı yürüyüş modlarına göre puanlama sistemine sahiptir. Optimity kullanıcısı, biriken puanları istediği para birimine çevirip para kazanabilir.

Yardım Milleri

Charity Miles uygulaması adından da anlaşılacağı üzere para kazandırmak yerine hayır kurumlarına bağış odaklı bir sisteme sahiptir. Spor yapıp sağlıklı kalmak isteyenler bir yandan bu süreçte adım atarak para kazanıp bunları bağışta kullanabilir. Yabancı bir uygulama olduğu için genellikle yurt dışındaki sağlık, çocuk, sokak hayvanları ve eğitim kurumlarına bağış yapma imkanı sunuyor. Bu uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz. 

Ter

Higi uygulaması para kazandıran yürüyüş uygulamaları arasında oldukça yenidir. Giderek popülerlik kazanan adım atarak para kazanma uygulamalarında Higi kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde herkes Higi’yi hemen indirip yürüyerek para kazanmaya başlayabilir. Higi belirli adım başına para kazandırıp bunları hediyeye dönüştürebilme imkanı tanıyor. 

PK Ödülleri

PK Rewards uygulaması adım başına para kazandıran mobil uygulamalardandır. PK Rewards ile yürüyüş yaptıkça biriken puanları gerçek paraya çevirebilirsiniz. Bu uygulama haftalık olarak azımsanmayacak miktarda gelir elde etmenizi sağlıyor. Eğer aktif bir hayatınız varsa ve sık sık uzun soluklu yürüyüşler yapmayı seviyorsanız PK Rewards uygulamasını kullanabilirsiniz.  Bu uygulamayla düzenli yürüyüşte haftalık olarak 5 dolarlık bir kazanç elde etmek mümkündür.

Başarı Fitness

Achievement Fitness uygulaması adım atarak para kazanma siteleri arasında oldukça popülerdir. Spor ve yürüyüşü teşvik ederek kullanıcıların sağlıklı yaşamasını destekleyen bu uygulamada düzenli olarak para kazanılabilir. Belirli saatlerde kuracağınız fitness planları ile uygulamayı daha verimli kullanabilirsiniz. Adım atarak para kazanmak isteyenler kazandığı paraları biriktirip dijital karta veya kripto paraya dönüştürüp cüzdana transfer edebilir.

Uygun patates 

Fit Potato uygulaması hem eğlenceli hem de bol kazançlı mobil uygulamalardan biridir. Sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyenler bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanarak karşılığında para kazanabilir. Ödemeleri dolar veya kripto para cinsinden yapan bir sisteme sahiptir. Fit Potato adım atarak para kazanma uygulamaları arasında odlukça popülerdir.

İlgili Makaleler


Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir