Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanma yorumları son yıllarda popülerlik kazanmasının ardından Türkiye’de birçok kişi internetten kolayca para kazanmak için bu yöntemleri tercih ediyor. Bazı firmaların veya araştırma şirketlerinin kısa sürede anket yapmalarını sağlamak içi geliştirilen bu sistemler şirketlere fayda sağlarken, bir yandan da bireylere cüzi miktarda kazanç sağlamaktadır. 

Anket doldurarak para kazanmak için ilk olarak güvenilir bir site bulmak gerekiyor. Ardından bu sitelere erişim sağladıktan sonra bazı adımları takip ederek kayıt işlemi yapılmalıdır. 

  • Kayıt olma,
  • Profil tamamlama,
  • Anket davetlerini bekleme,
  • Anket doldurma sürecinin tamamlanması. 

Basit birkaç adımda kayıt adımlarının tamamlanmasının ardından bireylerin doldurdukları her anket başına kazanç elde etmeleri ve biriken bakiyelerini daha sonra belirlenen limitlerde çekmeleri sağlanmaktadır. Anket doldurarak para kazanma yöntemleri için güvenilir sitelere erişim sağlamak önemlidir. 

FİRMA PLATFORMU

Swagbucks

Güvenilir anket siteleri arasında ilk sırada yer alan Swagbucks, anket doldurmanın yanı sıra farklı görevleri tamamlayarak da kullanıcılarına para kazanma fırsatı sağlamaktadır. Ödeme yöntemleri arasında PayPal ve hediye kartları gibi seçeneklerin de olması yaygın şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. 

2008 yılından bu yana faaliyet gösteren platform, anket doldurarak para kazanmak isteyen kişilerin en sık tercih ettiği siteler arasında yer alıyor. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde de günümüzde en yaygın anket doldurma sitelerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Puanlama sistemi kullanılan sitede 100 puan yaklaşık 1 USD’ye eşit olarak belirleniyor. Yeterli puanı alan kullanıcılar para çekme işlemlerini tamamlayabiliyor. 

Valued Opinios 

Google anket doldurarak para kazanma siteleri arasında Valued Opinions ilk sıralarda yer almaktadır. Genel olarak güvenilir bir platform olarak bilinen sitede işlem yaparken, diğer birçok benzer platformda olduğu gibi kullanıcıların kişisel verileri konusunda dikkatli olmaları öneriliyor. Platform üzerinden anket doldurarak para kazanmak isteyen kişilerin öncelikle kayıt işlemlerini tamamlaması ve profil oluşturmaları gerekmektedir. Ardından anket doldurarak işlem gerçekleştirebilirler. 

Online anketlere katılarak kullanıcıların bir ankete katıldıktan sonra 30 puana kadar kazanç elde etmeleri sağlanmaktadır. Platformun kendi mottosuna göre dünya genelinde markalarla ilgili bakış açısını paylaşarak kullanıcıların hediye kartı, hediye çeki ve daha fazlasını kazanma imkanı elde edebilecekleri aktarılmaktadır. 

SurveyTime

İnternetten anket doldurarak para kazanma işlemleri için en popüler platformlardan biri haline gelen SurveyTime, hızlı ödeme işlemleri ile dikkat çekmektedir. 2018 yılında faaliyetlerine başlayan site, Amazon, PayPayl, Coinbase gibi birçok farklı güvenilir iş ortağı ile çalışmaktadır. 

Ücretli anketlere katılarak internetten gelir elde etmek isteyen pek çok kişi avantajlı seçenekler sunulmaktadır. Oldukça basit bir para kazanma süreci sunan SurveyTime, 1 dolar seviyesindeki bakiye için hızlı ödeme gerçekleştirmektedir. Nakit ödeme alabileceğiniz anket sitelerinden biri olan SurveyTime, kullanıcılarına farklı anket türlerinde hizmet vermektedir. 

Survey Junkie

Online anket doldurarak para kazanma sitelerinden biri olan Survey Junkie, anketler tamamlandıkça kullanıcıların para kazanmasını sağlar. Kazanılan bu puanlar zaman belirlenen şartların sağlanması halinde PayPal üzerinden nakit olarak çekilebilmektedir. Güvenilir anket doldurarak para kazanma sitelerinden biri olan Survey Junkie, kullanıcıları gün içinde sadece birkaç saatini ayırarak anket doldurarak para kazanabilmektedir. 

Genelde anket doldurma sitelerinin her biri benzer bir çalışma mantığına sahiptir. Anketlere katıldıkça ve istenen koşullarla anketleri doldurduktan puan birikmektedir. Biriken bu puanlar daha sonra site kurallarına göre nakde dönüştürülebilmektedir. Nakit ödemelere ek olarak ayrıca çeşitli hediye çekleri de birçok marka tarafından anketlere katılan kişilere verilmektedir. Hesap oluşturma adımlarının tamamlanmasının ardından anket doldurarak para kazanma seçeneklerinden yararlanmak mümkündür. 

Toluna 

Evden anket doldurarak ara kazanma sitelerinden biri olan Toluna, temelde bir pazar araştırma şirketi olarak çalışmaktadır. Bu sayede firmalar veya pazar araştırmasına ihtiyaç duyan kişiler için gerçek kullanıcıların anket yanıtları elde edilebilmektedir. Kazanılan puanlara göre nakit veya hediye kuponları bu kapsamda tüm kullanıcılara verilmektedir. 

2000 yılında başlayan faaliyetleriyle sektörün en köklü platformlarından biri haline gelen Toluna, kayıt olanlara ayrıca 500 puan hoş geldin hediyesi de sunmaktadır. Diğer sektör rakiplerinde de olduğu gibi kullanıcıların puan biriktirerek bu kazanılan puanları nakde dönüştürmeleri sağlanmaktadır.  

Kashkick

Bilgisayardan anket dldurarak para kazanma işlemleri için tercih edilebilecek platformlardan bir diğeri ise Kashkick’tir. Anketlere ek olarak ayrıca üyelerine video izlemeleri ve internette gezinmeleri için de ödemeler yapmaktadır. Anketler için genelde tamamlanan anket başına 2 dolar olarak belirlenmiştir. Ödemeler ise iki haftada bir şeklinde PayPal ile yapılmaktadır. Ancak para çekmek için en az 10 dolar gibi belirlenen bir sınıra ulaşılması gerekmektedir. 

Diğer birçok anket doldurarak para kazanma hizmeti veren platformda olduğu gibi firmanın kendi kuralları bulunmaktadır. Para çekmek için belirli limitlere ulaşılması, kayıt adımlarının tamamlanması ve diğer birçok farklı şartın sağlanması gerekmektedir. Günümüzde güvenilir platformlardan biri olarak öne çıkan Kashkick, anket doldurarak internetten hızlı para kazanmak isteyenler için avantajlı bir platform haline dönüşmüştür. 

InboxDollars 

Reklam izleyerek para kazanma veya anket doldurarak gelir elde etme gibi yöntemler bilhassa dolar üzerinden kazanç sağlanması sayesinde son yıllarda popüler bir hale gelmiştir. ‘’Evden İnternetten Ekstra Para Kazanın’’ mottosu ile yola çıkan InboxDollars, anket doldurma, video izleme ve çevrimiçi alışveriş yaparak para kazanma fırsatı sağlamaktadır. 

5 dolar bonus seçeneğinin yer aldığı platforma kayıt olduktan sonra her kullanıcı güvenli şekilde anket doldurarak para kazanmaya başlayabilmektedir. Tüketici girdileri için markaların para ödemeleri ile çalışan sistem sayesinde anket doldurarak para kazanma işlemi gerçekleştirilebiliyor. 2000 yılından bu yana faaliyet gösteren platform üzerinden birçok kullanıcı kolay bir şekilde etkinliklere katılarak para kazanabilmektedir. 

 

İlgili Makaleler


4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir