Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik dinleyerek para kazandıran uygulamalar sayesinde hem eğlenmek hem de kolay yoldan gelir elde etmek mümkündür. Günümüzde internet ve teknolojinin gelişmesi sayesinde müzik dinleyerek para kazanma hizmetleri de yaygınlaşmaya başlamıştır. Bunun için birçok farklı uygulama ve platform tercih edilebileceği gibi kendi müzik bloğunuzu açarak veya kendi şarkılarınızı YouTube, Spotify gibi platformlara yükleyerek de para kazanma seçeneklerinden bir içerik üreticisi olarak da para kazanmak mümkündür. 

Şarkıları dinleyip puan vererek, yorum yaparak veya playlistler oluşturarak para kazanabileceğiniz birçok farklı kazanç elde edebileceğiniz seçenek yer almaktadır. Oldukça popüler ve güvenilir Music Xray, Playlist Push gibi platformlar ile kazanç elde edilebilir. Müzik dinleyerek para kazanma yöntemlerini tercih ederek ek gelir elde edilmesi mümkündür.  

FİRMA PLATFORMU

Slicethepie

Müzik dinleyerek para kazanma Türkiye gibi ülkelerde ek gelir imkanı elde etmek isteyen pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Slicethepie, son yıllarda müzik dinleyerek para kazanmak isteyen kişilerin ilk tercih ettiği platformlar arasında yer almaktadır. Siteye kayıt olduktan sonra kullanıcılara gönderilen müzikleri dinledikten sonra ve incelemeler yaparak puan kazanılmaktadır. Puanlar belirli bir seviyeye ulaştığında ise kazanç elde edilebilmektedir. 

Temelde bir inceleme platformu olarak çalışan sitede, müzik içeriklerine de inceleme bırakarak para kazanma fırsatı elde edilebilmektedir. Siteye kayıt olduktan sonra kullanıcıların site kurallarına uygun olarak belirli bir puan kazanmalarının ardından kazanç elde etmeleri mümkündür. 

Music Xray

Music Xray ile para kazanma son dönemin en popüler internetten ek gelir elde etme yöntemleri arasında yer almaktadır. New York merkezli bir müzik teknolojisi şirketi olan Music Xray, temelde sanatçıların şarkılarını müzik endüstrisinden profesyonellere sunduğu çevrimiçi bir platform olarak çalışmaktadır. Platform üzerinden müzikleri dinleyerek ve geri bildirimde bulunarak para kazanma olanağı da sunulmaktadır. 

Tüm tarzlarda ve türlerde mevcut 2000’den fazla fırsat sunan platform, sektör ve müzisyenleri buluşturan global en önemli platformlardan biri olarak faaliyet göstermektedir. Platformun çalışma mantığını anladıktan sonra kayıt işlemlerini tamamlayarak belirli oranda kazanç elde edilmesi mümkündür. 

RadioEarn

Müzik dinleyerek para kazanma siteleri arasında ilk sıralarda yer alan RadioEarn, sadece radyo dinleyerek tek başınıza veya web siteniz aracılığıyla para kazanmanızı sağlamaktadır. Tamamen ücretsiz bir şekilde siteye üye olduktan sonra, radyoyu başlatarak veya API kullanarak radyo dinleyerek para kazanmak mümkündür. 

Her 15 dakikada bir puan kazanarak, biriken bu puanlar ile dolar bazında kazanç elde edilmektedir. Biriken puanlara göre tanımlanan USD kapsamında banka havalesi, Amazon hediye kartları veya Bitcoin yoluyla ödemeler alınmaktadır. Bu kapsamda site kurallarına uygun şekilde radyo dinleme faaliyetlerinde bulunarak her kullanıcı ek gelir elde edebilir. Dünya üzerinde birçok bölgenin radyosu platform üzerinden aktif olarak dinlenebilmektedir. 

HitPredictor

Müzik dinleyerek para kazanmanın yolu olarak ilk akla gelen platformlardan biri olan HitPredictor, şarkıların yayınlanmadan önce test edilmesini ve bu kapsamda da belirli miktarda kazanç elde edilmesini sağlamaktadır. Sektörde uzun süredir faaliyet gösteren platforma erişim sağlayan kullanıcıların üyelik işlemlerini tamamlamalarının ardından şarkıları test ederek belirli oranda gelir elde etmeleri desteklenmektedir. 

Yeni şarkıları değerlendirmek, anketlere katılmak ve puanlar kazanarak gelir elde etmek isteyen her kullanıcı için en iyi alternatif platformlar arasında yer almaktadır. Müzik dinleyerek para kazanma uygulamaları arasında öne çıkan platforma kayıt adımlarının tamamlanmasının ardından kullanıcıların internetten müzik dinleyerek ve geri bildirimlerde bulunarak kazanç sağlamları desteklenmektedir. 

Current.fm

Şarkı dinleyerek para kazanma platformlarından biri olan Current.fm, uygulamayı indirerek özel olarak oluşturulan çalma listelerinin dinlenmesi karşılığında getiri sağlamaktadır. Dinleme sürelerine göre puanlar kazanarak kullanıcıların çeşitli ödüllerden faydalanmaları sağlanmaktadır. İnternetten para kazanma yöntemleri denince akla ilk gelen platformlardan biri olan Current.fm, müzik dinleyerek ek gelir elde etmek isteyen herkes için güvenilir ve popüler bir platform olarak faaliyet göstermektedir. 

Benzer rakip platformlar ile aynı çalışma mantığına sahip olan Current.fm, kullanıcıların müzik listelerini dinleyerek ve çeşitli değerlendirmelerde bulunarak veya dinleme sürelerine göre platform koşullarını sağlamaları halinde kazanç elde etmeleri sağlanmaktadır. Bu kapsamda dünya genelinde birçok farklı kişi tarafından tercih edilmektedir. 

Research.fm

İnternetten müzik dinleyerek para kazanmak isteyenler için başarılı bir platform olan Research.fm, 2008 yılından beri faaliyet gösteren bir müzik araştırma şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Yerel radyo istasyonlarına hangi müziğin çalınacağı konusunda tavsiyelerde bulunmak ve bu tür görevleri yeri getirdikten sonra belirlenen limitler dahilinde gelir elde etmek mümkündür. 

Kullanıcıların müzik dinleyerek para kazanmak isteyen kişilere yönelik sağladığı bu tür hizmetler ile ek gelir elde etme avantaları sağlanabilir. Müzik dinleyerek para kazanma imkanı sunan bir platform olarak dünya genlinde popülerliğini artıran Research.fm, platlist oluşturarak veya platform üzerinde yer alan anket ya da diğer etkinliklere katılarak ödül kazanma seçenekleri sunmaktadır. Bunun için platforma erişim sağlamak ve kayıt adımlarını tamamlamak yeterli olmaktadır. 

Çalma Listesi İtme

İnternetten şarkı dinleyerek para kazanmak isteyenler için iyi bir alternatif olan Playlist Push, çalma listeleri hazırlanarak gelir elde edilmesi yöntemini benimsemektedir. Sanatçı incelemeleri ve playlist oluşturma işlemleri gibi birçok görevin tamamlanmasının ardından kullanıcıların site kurallarına göre bir kazanç elde etmeleri desteklenmektedir. 

Müzik dinleyerek para kazanma konusunda çok farklı bir yaklaşım sergileyen platform, müzik yayıncılarına yeni müzikleri keşfetme ve bunları kendi çalma listelerini eklemelerini sağlayarak para kazanma seçeneği sunmaktadır. Bu yönden kaliteli şarkıları listenize ekleyerek sunmanız gerekecektir. Müzik alanında kendine güvenen kişiler için kolay bir para kazanma yöntemi sunmaktadır. Müzik dinleyerek para kazanma siteleri arasında Playlist Push sektörde öne çıkan platformlardan biri olmayı başarmıştır.

İlgili Makaleler


8 Yorum

  1. Merhaba ben yurtdisinda yasiyorum ve muzik dinlemeyi cok seviyorum
    gunde 10 saat dinleye bilirim zamanim var haberinizi bekliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir