Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam izleleyerek para kazanma seçenekleri son yıllarda internetten para kazanmak isteyenler için en kolay ek gelir yöntemleri arasında yerini almayı başarıyor. Çeşitli platformlar aracılığıyla gerçekleştirilen bu hizmetler evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen herkes için cazip oranlarda getiri sunmaktadır. Diğer birçok platformda olduğu gibi platforma kayıt adımlarının tamamlanması ile işlem yapılabilmektedir. 

Temelde reklam izleyerek para kazanmanın mantığını anlamak için mobil oyunlara bakılarak yola çıkılabilir. Bazı mobil oyunlarda örneğin oyun içi bir can daha kazanmak için reklam izleme seçenekleri sunulmaktadır. Bu mantıkla benzer şekilde çalışan siteler, reklam izleme süresine göre para kazanma seçeneği sunmaktadır. Reklam izleyerek para kazanma yöntemlerini kullanarak kolay bir ek gelir elde etme şansı elde edilebilir. 

Reklam İzleyerek Para Kazanma
Reklam İzleyerek Para Kazanma

Gelen KutusuPound

Reklam izle para kazanma uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan InboxPounds, İngiltere merkezli en popüler platformlardan biridir. Platform üzerinden reklam izleme, anketler tamamlama, oyun oynama ve diğer görevleri yerine getirme seçenekleri sunulmaktadır. Platform temel mantığı ise görevlerin tamamlanmasının ardından puan kazanmaya dayalıdır. 

Görevlere katılarak puanları tamamladıktan sonra PayPal gibi ödeme araçları ile biriken bakiye çekilebilmektedir. İngiltere merkezli platform genelde İngiltere odaklı içeriklere ev sahipliği yapmaktadır. Video izlemenin dışında platform üzerinde birçok farklı görev bu kapsamda yer almaktadır. Kullanıcılarına bu sayede birçok alternatif para kazanma seçeneği sunmaktadır.  

Gelen KutusuDolar

Bilgisayardan reklam izleyerek para kazanmak isteyen her kullanıcının ilk adını duyduğu platformlar arasında InboxDollars ilk sıralarda yer alıyor. Site üzerinden izlenen video başına yaklaşık olarak 6 ila 25 cent arasında bir para kazanma imkanı sunulmaktadır. Reklam izledikçe biriken bu bakiyeler belirli bir rakama ulaştıktan sonra para çekme işlemleri yapılabilmektedir. 

2000 yılından itibaren aktif olarak faaliyet gösteren platform, anket doldurarak ve reklam izleyerek para kazanma seçenekleri sunan başlıca platformlar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. E – posta okuyarak, anket doldurarak, video izleyerek veya online alışveriş yaparak platform üzerinden belirli miktarda kazanç elde edilmesi mümkündür. 

ÖdülAsi

Reklam izle para kazanma yorumları günümüzde sosyal medyada son yıllarda öne çıkmaktadır. Bu tür faaliyetlere karşı talebin her geçen gün artmasının ardından dolandırıcılık faaliyetleri de ister istemez artmıştır. Bu nedenle internetten para kazanmak isteyen kişilerin söz konusu platformlara kayıt olmadan önce platformların güvenilirlikleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekecektir. 

Anketlere katılarak puan kazanmak ve PayPal ile güvenli şekilde ödeme almak için tercih edebileceğiniz platformlar arasında PrizeRebel ilk sıralarda yer almaktadır. Ücretsiz bir şekilde platforma üye olduktan sonra anket ve reklam izleme etkinlikleri ile gelir elde edilebilmektedir. 2007 yılından itibaren pazar araştırmacıları ve tüketiciler ile ortak çalışan platform, 12 milyondan fazla dünya çapındaki kullanıcı ise güvenilir platformlar arasında yerini almayı başarmıştır. 

NeoBux

Video izleyerek para kazanma uygulaması olarak büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran NeoBux, reklam tıklama, mini görevler ve anketler gibi görevlerle kullanıcıların kazanç elde etmelerini sağlıyor. Paid to Click (PTC) sitesi olarak da tanımlanan NeoBux, katılım sağladığınız etkinlikler sonrasında hesapta belirli miktarda biriken bakiyenizin PayPal gibi güvenli ödeme yöntemleri ile alınmasını sağlamaktadır. 

Anketler, reklamlar ve daha fazla etkinlik ile günde sadece birkaç saatinizi ayırarak bile NeoBux üzerinden kazanç elde etmeniz mümkündür. Diğer birçok platformun aksine güvenli, uyumlu ve çok dilli bir ortam sunan NeoBux, üyelerinin internetten kolay para kazanmalarını desteklemektedir. Reklam izleyerek para kazanma siteleri arasında NeoBux en eski platformlarda biri olarak dikkat çekmektedir. 

ySense 

Reklam izleyerek para kazanma dolar gibi yabancı para birimleri ile sağlanabildiği için özellikle son yıllarda Türkiye’deki kullanıcılar açısından son derece avantajlı bir hale gelmiştir. Online birçok farklı para kazanma seçeneği sunan ySense, ücretli anketler, nakit teklifler ve yönlendirmeler ile kazanç sunmaktadır. 

Birden çok kazanç seçeneği ile küresel bir platform haline gelen ySense, üyelerinin siteye katılmalarının ardından günün her saatinde kazanç elde etmelerini sağlamaktadır. İnternetten sıfır sermaye ile ek gelir elde etmek isteyen birçok kişi için ySense gibi platformlar birçok yönden avantaj sağlamaktadır. 

puanlarım

En iyi reklam izleyerek para kazanma platformları arasında yer alan Mypoints, ücretsiz hediye kartlarıyla üyelerine kazançlı bir çevrim içi para kazanma deneyimi sunmaktadır. Ücretsiz olarak platforma katılanlara ise 5 dolarlık Amazon hediye kartı veya 5 dolarlık Visa hediye kartı ödülü de vermektedir. Anketler, yiyecek ve online alışverişler ve eğlenceli oyunlar ile kazanç elde etmek isteyen herkes için cazip ödüller Mypoints üzerinden sağlanmaktadır. 

Global onlarca mağaza üzerinden son indirimler, hediye kuponları ve promosyonlardan da yararlanarak internet alışverişlerinizi çok daha ucuza getirmeniz mümkündür. Sektörde son dönemin öne çıkan platformlarından biri olan Mypoints, üyelerinin günün her saatinde kesintisiz bir şekilde söz konusu etkinliklere erişim sağlamalarına olanak tanımaktadır. 

reklam cüzdanı

Evde reklam izleyerek para kazanma hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler için en popüler platformlar arasından Adwallet ilk sıralarda yer alıyor. Yayıncılar ve ajanslar için reklam ekran görüntüleri sunan Adwallet, diğer birçok benzer platformda olduğu gibi kullanıcılara kazanç sağlamaktadır. Tüketicilerden ziyade daha çok işletme odaklı faaliyet gösteren Adwallet sektörde önemli bir konuma yükselmeyi başarmıştır. 

İzlenecek reklamlara ve katılım sağlanacak diğer görevlere göre farklı bir ücretlendirme politikası uygulanmaktadır. Bu kapsamda reklam izleyerek para kazanma uygulamaları arasında kurumsal hizmet altyapısı ile dikkat çekmektedir. İnternetten ek gelir elde etmek isteyen pek çok kişi için son yılların en popüler uygulamaları arasında kendine kısa süre içinde yer bulmuştur. 

İlgili Makaleler


5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir