Kıyafet Tasarlayarak Para Kazanma

Kıyafet Tasarlayarak Para Kazanma

Kıyafet tasarımı yapmak için illaki kağıt kalem ile yapmanıza gerek yoktur. Evde bilgisayar tablet veya telefon üzerinden tasarım yapabilirsiniz. Yani internet erişimi olan herhangi bir cihaz üstünden tasarlayabilirsiniz.

Tasarım Yaparken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Tasarım yaparken özellikle dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bunlar tasarladığınız ürünleri kolay satabilmeniz için gereklidir. Tasarladığınız kıyafetlerin satış farkındalığı olması gerekiyor. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz :

♦ İlgi çekeçek kıyafetler olması.

♦ Yaptığınız Kıyafet tasarımı satış yapacağınız kitle tarafından beğenilen bir ürün ve tasarım olması.

♦ Piyasa takibi yaparak en çok satış yapılan ürünleri bulma ve onlar üzerinde tasarım yapma.

Tasarım Nasıl Yapılır?

Kıyafet tasarımı yapmak birçok farklı şekillerde gerçekleşebilir. Bunlara örnek olarak internet üzerinden tasarım yapmanıza yarayan birçok site bulunmaktadır. Bilgisayar başında bir çizim proğramı kullanarakta tasarım yapabilirsiniz. Hazır tasarım sitesi olmasını istiyorsanız kolay tasarımlar elde etmek için :

♦ tehdit

♦ kapak

♦ bikafa

benzeri siteleri kullanabilirsiniz. Tasarımlarınızı yaptıktan sonra tasarımınızın bir kopyasını alıp baskı merkezlerinde veya kıyafet baskısı yapan herhangi bir yerde yaptırabilirsiniz. Kıyafet tasarımınız elinize fiziki olarak geçtikten sonra Trendyol vb. sitelerde mağaza açıp satabilirsiniz. Kıyafet tasartımınız güzel ve dikkat çekici olduysa zaten çevreniz tarafından rabet görecektir. İnternet üzerinden mağaza açmadan nasıl satılır? Bunun içinde Dolap veya Letgo vb. uygulamalardan da satabilirsiniz.

İlgili Makaleler


23 Yorum

  1. Çok iyi bir site olduğunu ümit ediyorum. Denemeye değer görünüyor kendi adıma
    İyi bir tasarım yapabileceğime inanıyorum. Diyebilirim.

  2. BEN TASARIM YAPARAK PARA KAZANMA İŞİ NASIL YAPABILIRIM BU KONUDA YARDIMLARINIZI TALEP EDER İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM
    ARİF KARAKURT

  3. malum hayat şartları ordan oraya sürüklemekte insanları ama pasif pasif oturmak yerine farklı karıyer yapıp hedef yapmak ve ek para kazanmak istiyorum. internette dolaşırken bu site karşıma çıktı tam olarak işleyiş nasıl devam etmekte bilgi almak istiyorum

  4. Kıyafet tasarlayarak para kazanma işini yapmak istiyorum. Kendime bu konuda güveniyorum ve ilginç tasarımlar üreteceğimi düşünüyorum.

  5. kendim farklı tarzlarda giymeyi severim herkese de buna çok bayılarak benden link istiyor ona göre tasarım yapabilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir